TVP Sport stream online. Telewizja na żywo w internecie

0

TVP Sport stream online na żywo w internecie: zobacz gdzie oglądać mecze na żywo i inne transmisje za darmo.

Terminarz transmisji z telewizji TVP Sport za darmo

TVP Sport stream online na żywo

Gdzie oglądać telewizję TVP Sport na żywo w internecie? Całodobowy stream nie jest dostępny, ale dobrą wiadomością dla kibiców jest fakt, że każdy mecz na żywo można oglądać za darmo.

Transmisje z telewizji TVP 1, TVP 2, TVP 3 i TVP Sport na żywo udostępniane są na sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej, w której można oglądać stream online, ale także wiele archiwalnych materiałów.

Aplikacja mobilna TVP Sport

Aplikacja mobilna TVP Sport cieszy się dużą popularnością. Pobrało ją już ponad milion osób, które dzięki niej mogą oglądać transmisje, skróty meczów, wywiady ze sportowcami oraz wiele sportowych magazynów dostępnych w TVP Sport. W aplikacji nie brakuje również bieżących aktualności sportowych oraz wyników na żywo.

Transmisje w aplikacji mobilnej TVP Sport dostępne są za darmo. Nie ma konieczności zakładania konta. Wystarczy obejrzeć krótkie reklamy przed rozpoczęciem streamu online. Ważne jest również to, że w aplikacji i na sport.tvp.pl czasami można obejrzeć więcej wydarzeń niż w TVP Sport.

Aplikacja mobilna TVP Sport dostępna jest zarówno na system Android jak i Apple (iOS)

Telewizja TVP Sport stream online za darmo udostępnia wiele sportowych zdarzeń. W każdej kolejce transmitowany jest jeden mecz PKO Ekstraklasy oraz Ligi Mistrzów. Ponadto oglądać w telewizji tej można mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej, siatkówce, piłce ręcznej, koszykówce i wiele innych dyscyplin jak hokej, boks, formuła 1, skoki narciarskie i inne sporty zimowe.